Hakkında

Sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Sitede yer alan yazılı soruları, testler ve slaytların bazıları internet ortamı üzerinde ücretsiz olarak paylaşılan kaynaklardan derlenmiştir ve öğrencilerin, öğretmenlerin bilgilere en kolay bir şekilde ulaşmaları için uğraş vermektedir. (İçeriklerin çoğu fen bilimleri öğretmenlerinin facebook grup paylaşımlarıdır ve tamamen öğrencilere ve öğretmenlere yardım etmek ve bilgilere kolay bir şekilde ulaşılması için emek vermektedir) Bunun yanında sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Sitemiz "Uyar Ve Kaldır" prensibini benimsemiştir. Sitemizde telif hakkı ihlali olmaması için elimizden geleni yapıyoruz buna rağmen, Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri İLETİŞİM kısmından ya da ilgili içeriğin altına yorum bırakarak (iletişim bilgileri ile birlikte) bizle iletişime geçebilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili içerikte herhangi bir telif hakkı varsa ilgili içerik 3 gün içerisinde siteden kaldırılır.(5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.)

Ayrıca sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalarda ilk olarak virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir. Sitedeki içeriklerin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz. Siteyi ziyaret eden herkes(ziyaretçiler) tüm şartları kabul etmiş sayılır ve dosyaları indirip indirmemek ziyaretçilerin isteğine bağlıdır. Sitede yer alan soruların basılıp, yayınlanması halinde doğacak telif haklarından ve diğer sorunlardan, bu materyalleri basıp çoğaltan kişi veya kişiler sorumludur.

0 yorum:

Yorum Gönder